Seni Bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 22-23 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecektir. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Nükleer Enerji Mühendisliği Youtube Tanıtım Videoları
Nükleer Enerji Mühendisliği Youtube Tanıtım Videoları
Müdek Akreditasyonu
Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü MÜDEK Tarafından Akredite Edilmiştir.
Yasal Sorumluluk Sınırı

Bu site üçüncü sahıslar tarafından kontrol edilen  internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. Bu  üçüncü şahıs sitelerindeki bilgiler, ürünler ve  hizmetler ile kurumumuzun hiçbir şekilde  herhangi bir menfaat bağlantısı söz konusu  değildir. Yine ilgili üçüncü şahısların web  sitelerinde yayınlayabileceği herhangi bir bilgi ve  içerikle de bölümümüzün bir ilgisi ve kontrolü  olamaz. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki  bilgiler *olduğu gibi* sağlanmaktadır ve açık ya  da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir.

Sitemizde verilen dahili bilgiler bir otomasyon  sistemi üzerinden sağlanmakta ve içeriği sıklıkla  güncellenmektedir. Yine de kurumumuz, bu  sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki  malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları  konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında  olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç  bir garanti vermez; her türlü teknik ve insani  hataya karşı, burada verilen herhangi bir bilgi ile  ilgili olarak site ziyaretçisinin görebileceği maddi  ve manevi herhangi bir zarardan kurumumuz  nezdinde özel veya tüzel bir kişinin sorumluğu  bulunamaz. Ziyaretçi, verilen bilgilerin  doğruluğunu sorgulamak ihtiyacı duyduğu  takdirde başka kaynaklardan yararlanmak  zorundadır.

Sitemizin ziyaretçisi, bu siteyi kullanmakla  yukarıda belirtilen uyarıları anlamış ve  doğabilecek tüm maddi ve manevi  zararın  tazminini de üstlenmiş kabul edilir